English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت دکتر امیر حیدری بمناسبت درگذشت دکتر فریدون بخت آور

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ         

در کمال تأسف باخبر شدیم جناب آقای دکتر فریدون بخت آور رئیس اسبق دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشمند متقی و متدین، فخر جامعه داروسازی کشور، از چهره هاي برجسته و پیشگام علوم دارویی خطه آذربایجان، دار فانی را وداع گفت.

دکتر فریدون بخت آور از داروسازان ورودی 1329 دومین دوره داروسازی تبریز استاد الاساتید دانشکده داروسازی تبریز، پدر شهید محمدرضا بخت آور، انسانی خوش قلب و بسیار منضبط که مورد اعتماد رؤسای دانشگاه واحترام تمامی اسا تید دانشگاه بودند و پس از بازنشستگی تا سال گذشته که بیمار شدند در داروخانه شخصی واقع در خیابان لاله تبریز به بیماران ارائه خدمت میفرمودند.

 مرحوم استاد دکتر بخت آور در سراسر عمر با برکت خويش و درطول بیش از ۶۰ سال مجاهدت علمی و عملی و خدمت صادقانه، براستی الگوی کم نظیر تقوا، دیانت و صداقت، اخلاق و انضباط و اهتمام به امور خلق و تجسم روحي بزرگ و ايماني مستحکم بود که بی اغراق می تواند و باید برای همیشه نظام سلامت کشور، در تمام وجوه و ابعاد بعنوان الگو و سرمشق، فرا روی حیات فردی و حرفه ای بماند. اینجانب خاطرات بیاد ماندنی از تدریس درس گیاهان داروئی و طب سنتی را در ساعات قبل از شروع کلاسهای دانشکده داروسازی، ساعت 7 صبح، هیچ وقت فراموش نخواهم نمود.

 این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان و جامعه اساتید بزرگوار دانشکده های داروسازی و بخصوص اساتید دانشکده داروسازی تبریز تسلیت عرض می نماییم و  از خداوند متعال برای ایشان  طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم.  

     دکتر امیر حیدری

رئیس دانشکده داروسازی ارومیه


٢٢:٣٨ - دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٧١٠٣    /    تعداد نمایش : ٢٨٨خروج