English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦


مزایده عمومی
واگذاری فروشگاه (بوفه) دانشکده داروسازی و پزشکی ارومیه
دانشگاه علوم پزشكي وخدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي درنظردارد، فروشگاه (بوفه) دانشکده داروسازی و پزشکی ارومیه را از طریق مزایده عمومی از اشخاص حقوقی وحقیقی واجد شرایط دارای صلاحیت خریداری نماید.
 ٠٩:٢٤ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی
کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال دانشکده داروسازی
تیم فوتسال دانشکده داروسازی در مسابقات جشنواره ورزشی جام فجر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در سال 95 مقتدرانه به مقام قهرمانی دست یافت.
 ١٤:١٥ - دوشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه توجیهی
جلسه توجیهی واحد پایان نامه برای دانشجویان داروسازی
جلسه توجیهی واحد پایان نامه دانشکده داروسازی برای دانشجویان داروسازی ورودی 91 و 92 روز چهارشنبه مورخه 13/11/95ساعت 12 در کلاس 7 داروسازی برگزار گردید.
 ١٣:١٢ - دوشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
اعلام تاریخ برگزاری جلسه توجیهی پایان نامه
به اطلاع دانشجویان ورودی 91 و 92 می رساند که جلسه توجیهی پایان نامه جهت اخذ درس پایان نامه روز چهارشنبه مورخ 95/11/13ساعت 12 صبح در کلاس 7 تشکیل خواهد شد.
 ١٢:٠٦ - يکشنبه ١٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت درگذشت پدر همکار
همکار گرانقدر جناب آقای مجید مهاجر میلانی
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت پدر گرانقدرتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
 ١٤:٤٧ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی
انتخاب پژوهشگر برتر استانی
انتخاب جناب آقای دکتر حمید ثریا استاد محترم گروه فارماکولوژی به عنوان پژوهشگر برتر استان آذربایجانغربی را تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان را در عرصه دانش و پژوهش از باریتعالی آرزومندیم.
 ١١:٤٧ - چهارشنبه ١٧ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی
کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال دانشکده داروسازی
تیم فوتسال دانشکده داروسازی ارومیه در مسابقات استانی با پیروزی بر تیم شبکه بهداشت مهاباد در هفته تربیت بدنی توانست کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
 ١١:١٢ - دوشنبه ١ آذر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشکده داروسازی
انتخاب ریاست داروخانه آموزشی
طی حکمی از طرف ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر جواد آقازاده ، دکتر افشین شیوا به عنوان رئیس داروخانه آموزشی و مرکز اطلاع رسانی دانشکده داروسازی منصوب شدند.
 ٠٨:٥٨ - پنج شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گارگاه ها و پایان نامه
به اطلاع دانشجویان ورودی 91و92 می رساند که کارگاه روش جستجوی منابع وتدوین پروپزال جهت ارائه واحد پایان نامه در مورخه 15و 22 مهر ماه از ساعت 8 صبح الی 14 بعد ظهر در سالن کنفرانس edc توسط کمیته تحقیقات دانشجوی برگزار خواهد شد لازم به ذکر میباشد که تاریخ اعلام شده غیر قابل تمدید وتغییر میباشند.
 ١٠:٥١ - يکشنبه ٤ مهر ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه مهم
به اطلاع دانشجویان ورودی 91 که موفق به گذراندن 140 واحد درسی شده اند می رساند مهلت زمان ثبت نهایی پروپوزال پایان نامه تا تاریخ 1395/09/15 میباشد . واحد پایان نامه 1برای دانشجویانی که تا تاریخ مقرر پروپوزال خود را به ثبت نرسانند حذف خواهد شد.
 ٠٨:٠٩ - سه شنبه ٢ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>